Muzik Folklorike

Free download Muzik Folklorike mp3 for free

Muzikë folklorike Junik - 1

Muzikë folklorike Junik - 1

Duration: 37:31 Size: 85.87 MB

ty kosov ket keng ta knova

ty kosov ket keng ta knova

Duration: 5:55 Size: 13.54 MB

Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi

Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi

Duration: 1:10:28 Size: 161.29 MB

KOLLAZH ME RAPSODET ME TE MIRE TE SHQIPTARISE GEZUAR 2019

KOLLAZH ME RAPSODET ME TE MIRE TE SHQIPTARISE GEZUAR 2019

Duration: 51:43 Size: 118.37 MB

MUZIK FOLKLORIKE 2008

MUZIK FOLKLORIKE 2008

Duration: 4:32 Size: 10.38 MB

Kenga e boshnjakut & Shaban Baksi dhe Zejnullah Bajrami

Kenga e boshnjakut & Shaban Baksi dhe Zejnullah Bajrami

Duration: 6:24 Size: 14.65 MB

Muzik Folklorike Vllezrit Gashi - 2013 HD New

Muzik Folklorike Vllezrit Gashi - 2013 HD New

Duration: 4:59 Size: 11.41 MB

Afërdita Demaku- Hajmedet çka koka kanë ( Ne Dvd -ne Këngë Folklorike)

Afërdita Demaku- Hajmedet çka koka kanë ( Ne Dvd -ne Këngë Folklorike)

Duration: 5:10 Size: 11.83 MB

Rapsoda Folklorike Gëzuar 2018

Rapsoda Folklorike Gëzuar 2018

Duration: 1:53:32 Size: 259.86 MB

Keshtu  kendonin Trimat e UQK-së   Keta burra meritojn shum rrespekt🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Keshtu kendonin Trimat e UQK-së Keta burra meritojn shum rrespekt🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Duration: 3:27 Size: 7.9 MB

KENG PER MERGIMTAR 2018

KENG PER MERGIMTAR 2018

Duration: 4:01 Size: 9.19 MB

Polifonia 2018 Kenge Folklorike & Parodi

Polifonia 2018 Kenge Folklorike & Parodi

Duration: 1:12:08 Size: 165.1 MB

Muzik Folklorike Grupi nga Kuksi Keng per Adrian Krasniqin

Muzik Folklorike Grupi nga Kuksi Keng per Adrian Krasniqin

Duration: 4:03 Size: 9.27 MB

RTP 1985 - MUZIKE BURIMORE FOLKLORIKE

RTP 1985 - MUZIKE BURIMORE FOLKLORIKE

Duration: 24:23 Size: 55.81 MB